Proč se svěřit

do našich rukou?

Kdo jsme?

Jsme firma, která Vám zapůjčí vysoce kvalitní dodávku různého typu nebo rozměru za rozumnou cenu. Jsme schopni Vám zajistit autodopravu, stěhování či přepravou osob. Jsme tu pro Vás. 

Na trhu již působíme více než 9 let.

Začínali jsme s půjčováním jednoho vozidla. Po jednom roce jsem se rozrostli na čtyři a v současné době disponujeme 14 vozidly různých typů a rozměrů. Zakládáme si na tom, abychom vždy měli nová nebo alespoň zánovní vozidla. Naše vozidla projezdila celou Evropu.

Byla neděle odpoledne a já potřeboval přestěhovat nový nábytek, ale klekla mi naše dodávka. V tu chvíli jsem myslel, že to je konec mých nadějí na poklidný nedělní večer s nově vybaveným bytem. Přeci jenom jsem vyzkoušel zavolat do pujcovnadodavekmb.cz. Dohodli jsme se. Pan majitel byl tak hodný, že pro mě přijel na autobusák v Mladé Boleslavi, kam jsem přijel autobusem. S dodávkou jsem odjel a vše včas přestěhoval, poté jsem ji vrátil opět na autobusáku, abych stihl navazující spoj nazpět, do Lázní Bělohrad.

František Mojář

Když jsem roztrhl plachtu u jedné z dodávek od pujcovnadodavekmb.cz, myslel jsem, že je po všem a že se bude jednat o hodně drahé stěhování. Zavolal jsem panu majiteli a bylo mi řečeno, že se nemám čeho bát. Pan majitel se přijel osobně podívat, plachtu si prohlédl na vlastní oči a poté vše šlo na pojišťovnu, která vše zaplatila. Není čeho se bát, všechny dodávky jsou pojištěny.

Roman Žárovec

Od pana Budínského jsme si půjčili dlouhou dodávku Iveco Daily Maxi L5H2 s tažným zařízením, abychom mohli za auta zapřáhnout přívěs pro motorky na Motokros. Jeli jsme totiž do Lotyšska na závody v Motokrosu. Vzali jsme si nejdelší možnou dodávku z důvodu, že jsme v dodávce mimo jiné také nocovali na matracích. Závody se sice nepovedli podle našich představ, ale celá cesta byla kompletně bez problémů.

Lukáš Vozílek

Proč využít našich služeb? 

Asistenční služby

Naše vozidlo disponují nejlepšími asistenčními službami, které trh nabízí. Jsou platné po celé Evropě.

Spolehlivé vozy

Všechny naše vozidla jsou v perfektní kondici. Pravidelně kontrolujeme i stav pneumatik. Vaše bezpečí a spokojenost je na prvním místě. 

Vaše pohodlí

Disponujeme útulnou kanceláří, kde s Vámi vyřešíme všechny nutné písemnosti. Na našem kamerově hlídaném parkovišti si můžete nechat svoje vozidlo.

Příznivá cena

Naše dodávky si můžete zapůjčit od 199,- Kč na hodinu. Je možnost i dlouhodobějšího zapůjčení či pronájmu.