Napište nám

Často kladené dotazy

^

Jak dlouho dopředu je potřeba vybraný vůz rezervovat?

Zde platí pravidlo čím dříve, tím lépe. Vozidel je dostatek a je samozřejmě možné vyhovět pokud si vozidlo chcete půjčit ihned. Popřípadě můžeme vymyslet náhradu. 

^

Jaká bude cena zapůjčení?

Cena závisí na několik a faktorech. Jedním z nich je jaké vozidlo se chystáte vypůjčit a druhým je na jak dlouhou dobu. Zkuste naši kalkulačku pro výpočet přibližné ceny.

^

Mají vaše vozidla asistenční služby?

Všechny naše vozidla disponují těmi nejlepšími asistenčními službami, které trh nabízí. Vztahují se na celou Evropu. Vozidla jsou v perfektní kondici, ale jistota vaši spokojenosti je pro nás na prvním místě.

^

Jsou vaše vozidla pojištěná?

Kvalitní pojištění všech vozů je pro nás naprostou samozřejmostí. Všechny pojištění jsou na naši firmu. Pojištění se vztahu je i na případné poškození skel. 

^

Kolik s vozidlem za den mohu najet kilometrů?

Denní limit na každé vozidlo je 400 km. Pokud by Vám to nestačilo, je potřeba se s námi domluvit kolik kilometrů máte v úmyslu najet.

^

Mohu u vás nechat zaparkované svoje vozidlo?

Ano. Naše prostory disponují kamerově hlídaným parkovištěm, kde můžete zaparkovat svoje vozidlo po dobu zapůjčení. Tato služba je zcela zdarma.

^

Jak je to s tankováním?

V zapůjčeném vozidle bude plná nádrž. V takovém stavu ji i vrátíte zpět. Ctíme pravidlo plnou dostanu, plnou vrátím.

^

Do kdy mohu zapůjčené vozidlo vrátit?

Vracení probíhá 24 hodin denně. Vozidlo přivezete na naše parkoviště, zamknete, klíče hodíte do schránky a odjíždíte svým vozidlem. Z Vaší kauce odečteme cenu zapůjčení a částku pošleme na Váš bankovní účet. Peníze zašleme následující den.

Josefův Důl 25 (okr. Mladá Boleslav)